Biznes z Forever

Biznes dla mam z małymi dziećmi.

Oboje byli wziętymi inżynierami z branży sanitarnej i geotechnicznej, kiedy znajomy przedstawił im propozycję współpracy z Forever. Okazało się, że była ona odpowiedzią na ich potrzeby. Najbardziej interesował ich jednak fakt, że mogą dostosować budowę nowego biznesu z Forever do życia rodzinnego, a nie na odwrót, bo jak się mówi w branży to biznes dla mam. Wciąż mieli mało czasu dla siebie… więc każde z nich podchodziło scepetycznie do otrzymanej propozycji.

Dziś Forever jest czymś co ich łączy i świetnie wpisuje się w życie z małymi dziećmi. Moga pracować z domu wychowując równocześnie dzieci. Dzięki technologii nie są ograniczeni miejscem! Mogą pracować z dowolnego miejsca na świeci mając jedynie dostęp do Internetu. Wakacje mogą trwać miesiąc, a na maile można odpisać rano kiedy dzieci jeszcze śpią, lub wieczorem kiedy pójdą spać.

Czy wymagało to specjalnego przygotowanie? Nie! Wymagało jednak decyzji o działaniu i przestawieniu pewnych schematów w głowie. W ich zespole są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, wywodzące się z różnych branż, środowisk oraz miejsc na ziemi. Wszystkich ich łączy pasja i miłość do zdrowego stylu życia i zrównoważonego rozwoju osobistego. Prowadzą biznesy rodzinne, bo wychodzą z założenia, że to właśnie ich rodziny powinny czerpać pełnymi garściami z tego, jaką drogę życia dla siebie obrali.

Dla wielu rodziców, którzy decydują się na podjęcie współpracy z Forever i budowanie biznesu w oparciu o network marketing, niezwykle ważny jest fakt, że od pozycji Managera Forever staje się biznesem dziedzicznym. Co to oznacza w praktyce? Wyobrażmy sobie Managera, który zbudował w ciągu 3 lat strukturę 200 osób, która co miesiąc daje Managerowi prowizję na poziomie 25 000 zł. Wraz ze śmiercią, odejściem Managera ma on prawo zapisać w testamencie cała utworzoną strukturę swoim pełnoletnim dzieciom. Czy to nie wspaniałe zabezpieczyć swoje dziecko w ten sposób?

Chcesz dowiedzieć się jakie etapy czekają Cię jeśli zdecydujesz się na współpracę z Forever? Skontaktuj się z nami a opowiemy Ci więcej w niezobowiązującej i lużnej rozmowie jak i ty możesz budować prosto z domu biznes dla mam.

https://youtu.be/FiXsSRqvf10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *