Biznes z Forever

Odbierz kurs Kamili Rowińskiej wart 1500zł i zbuduj swój biznes online!

Czy to dla mnie?

Czy kiedykolwiek marzyło Ci się, zbudowanie takiego biznesu, do którego możesz używać jedynie swojego telefonu komórkowego i który możesz prowadzić z dowolnego miejsca na świecie, a najlepiej z Twojego domu?

Albo czy kiedykolwiek zastanawiałaś się lub zastanawiałeś się jakby to było, sprzedawać do kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu czy kilkuset osób jednocześnie nie wychodząc z domu i robić to nawet kiedy śpisz?

Lub jeśli myślisz o założeniu własnej firmy działającej online, lecz nie masz dużych środków na inwestycję i nie wiesz jak się za to zabrać i co jest najważniejsze…

to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kim jest Kamila Rowińska?

Kamila Rowińska

Kamila Rowińska – certyfikowany master facilitator, trener i coach. Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „Kobieta Niezależna”.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.

Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 tysięcy uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

Na początku swojej drogi zawodowej, przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów – Oriflame. Zarządzała w nim grupą 3500 osób.

Co zawiera kurs?

Jak zbudować stabilny biznes online – kurs online dla Forever Living – Kamila Rowińska

Kurs składa się z 10 modułów, w których poruszane będą między innymi tematy takie jak:

 1. budowa marki osobistej,
 2. archetyp marki osobistej,
 3. wykorzystanie sieci społecznościowych w sprzedaży,
 4. wykorzystanie sieci społecznościowych w rekrutacji,
 5. budowanie strategii/komunikacji
 6. narzędzia do mierzenia konwersji, automatyzacji i prowadzenia webinarów
 7. i inne…
 8. plus bonusy i materiały dodatkowe
 9. aktualizacja do 04/05/2021

Każdy z zarejestrowanych członków Forever otrzymuje dostęp do kursu do 4 maja 2021 roku. Macie zatem prawie rok na jego przerobienie i wdrożenie. Wraz z kursem otrzymacie dodatkowe materiały i dostęp do bonusowych treści. Kur będzie aktualizowany w trakcie a wszystkie aktualizacje będą dla Was dostępne do wygaśnięcia licencji.

Kurs kończy się certyfikatem platformy RBC Kamili Rowińskiej potwierdzonym przez Forever Living Products oraz Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB).

Jaki jest koszt kursu?

Standardowa cena kursu to wydatek rzędu 1500 zł. Jednak każdy z zarejestrowanych członków Forever otrzymuje dostęp do kursu do 4 maja 2021 roku CAŁKOWICIE ZA DARMO. To wyjątkowa szansa, na zdobycie eksperckiej wiedzy i możliwości wykorzystania jej w praktyce.

O co chodzi z rejestracją w Forever?

Rejestracja nie niesie za sobą żadnych dodatkowych zobowiązań. Zarejestruj się jako Klient lub Partner Forever (ten sam formularz) i od razu przejdź do swojego panelu klienta FBO żeby odebrać dostęp do kursu.

Jeśli jesteś już zarejestrowanym Klientem lub Partnerem Forever, link do kursu już czeka na Ciebie w panelu klienta.

Możesz skorzystać wyłącznie z kursu bez opłaty i żadnych zobowiązań. Jesli jednak zdecydujesz się na więcej wypróbuj nasze produkty. Zamów coś dla siebie lub bliskich. Jeśli po kursie zdecydujesz się na działanie z nami – odezwij się chętnie pomożemy.

Related Posts

One thought on “Odbierz kurs Kamili Rowińskiej wart 1500zł i zbuduj swój biznes online!

 1. Marta pisze:

  Zarejestrowana! To mega okazja. Śledzę Kamile i wiem, że jej kursy są świetne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *