Najczęściej zadawane pytania

Klienci detaliczni mają 30-dniową (licząc od daty zakupu) gwarancję 100% zwrotu pieniędzy (bez kosztów przesyłki).

Wystarczy, że odeślesz zakupiony produkt (nieotwarty lub napoczęty), a my zwrócimy Ci pieniądze.

W którym sklepie tak masz, że gdy otworzysz produkt i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić? Wierzymy w naszą jakość!

Forever jest pierwszą firmą aleosową, która została certyfikowana przez International Aloe Science Council (Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu) i uzyskała jej pieczęć aprobaty.

Forever Living podjęło zobowiązanie, zgodnie z którym nie korzysta z testowanych na zwierzętach surowców, gotowych produktów, ani nie prowadzi takich testów na żadnych w etapów rozwoju i wytarzania produktów.

Forever zobowiązało się nie korzystać z testów na zwierzętach i uzyskało certyfikat w programie Leaping Bunny jako „wolne od okrucieństwa”, ponieważ spełnia surowe kryteria standardu Leaping Bunny’s Corporate Standard of Compassion for Animals.

Forever Living nie ustaje we współpracy z zagranicznymi rządami, by znaleźć alternatywne rozwiązanie i dostarczyć wymaganych przez nie danych w sposób nie wymagający testowania na zwierzętach.

Forever Living Products oferuje gamę produktów dla zdrowia i urody, w tym nasz najpopularniejszy produkt, Aloe Vera Gel, witaminy i suplementy oraz produkty codziennej pielęgnacji.

Mamy w naszej ofercie ponad 100 produktów. Kliknij Sklep, aby zobaczyć pełną ofertę naszych produktów.

Idea Forever wyrażana w stwierdzeniu „od rośliny, do produktu, dla ciebie” to sposób, w jaki odnosimy się do pionowej integracji upraw, zbiorów i procesów wytwórczych.

Posiadamy swoje własne plantacje aloesowe, na których możemy kontrolować warunki i jakość całego procesu uprawy. Zbieramy własny surowiec i przetwarzamy go przed transportem do naszych ultranowoczesnych zakładów przetwórczych, Aloe Vera of America i Forever Nutraceutical, gdzie powstają wasze ulubione produkty.

Aby poznać bliżej ten proces, zobacz – Potęga Aloesu.

Forever posiada dwie plantacje aloe vera, w Teksasie i w Republice Dominikany, na których uprawiany i zbierany jest cały nasz aloes.

W Forever jesteśmy dumni, że na naszych plantacjach bilans emisji dwutlenku węgla jest ujemny.

Rośnie na nich ponad 50 milionów krzewów aloesu, które oczyszczają ziemię z ponad 2 milionów ton CO2 rocznie!

Aloes Forever jest starannie zbierany ręcznie – żadnego ciężkiego sprzętu! Dzięki temu, cały pozyskany surowiec może być użyty i nie ma ryzyka uszkodzeń, jak przy zbiorach maszynowych.

W przypadku zamówień detalicznych, składanych za pośrednictwem sklepu produktyforever.pl akceptujemy płatności: wykonane za pośrednictwem bramki obsługującej płatności (karty płatnicze, przelewy z konta, Blik), poprzez PayPal oraz za pobraniem (płatnosć gotówką).

Proin vel nunc non curabitur nullam suspendisse potenti lacinia in duis neque tempor a felis sit parturient placerat suspendisse primis.

Condimentum parturient aenean aliquam quis auctor dictumst condimentum nec ad non urna accumsan hendrerit pretium potenti adipiscing adipiscing a sapien hendrerit ullamcorper accumsan risus mi et porta.

Ac et condimentum potenti condimentum.

Skontaktuj się z nami przekazując nam informację, co się wydarzyło. Odeślij nam wadliwą przesyłkę. Masz na to 30 dni od momentu zrealizowania zamówienia.

Po dokonaniu zamówienia będziesz otrzymywać wiadomości drogą mailową o poszczególnych etapach realizacji Twojego zamówienia.

Jeśli będzie ono w fazie „w oczekiwaniu na płatność” lub „w trakcie realizacji” to oznacza, że nadl możesz je zmodyfikować lub anulować. Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń.

Gdy zamówienie przejdzie w status „Zrealizowane” oznaczało to będzie, że przesyłka została wysłana. Wtedy nie ma już możliwości zmiany czy anulowania zamówienia.

Oczywiście możesz śledzić drogę swojej przesyłki. Aby to zrobić musisz skorzystać z opcji na naszej stronie, dostępnej tutaj.

Najszybszym i najprostszym sposobem rozpoczęcia swojego biznesu Forever jest zapisanie się online, przez prosty w wypełnieniu formularz.

Więcej informacji oraz odnośnik do formularza znajdziesz tutaj.

Zapisanie się do firmy Forever jest całkowicie bezpłatne!

Od momentu zarejestrowania się możesz kupować produkty Forever z 15% rabatem. Osiągając kolejny poziom 35% rabatu (warunke to 2 case credits) możesz zacząć budować swój biznes rejestrując swoich klientów oraz partnerów, z którymi bedziesz budował swoją strukturę poleceń.

Ty będziesz otrzymywać prowizję od zakupów Twoich klientów i klientów twoich partnerów.

Model ten jest dużo lepszy od np. franczyzy ponieważ nie wymaga finansowego wkładu, posiadania lokalu, magazynu czy zatrudniania pracowników.

Zarejestruj się tutaj.

Case credits to jednostki, którymi mierzymy obrót sprzedaży, który naliczany jest od kwoty brutto zamówienia naszego klienta lub partnera.

Każdy produkt ma przypisaną określoną wartość case credit, w zależności od swojej ceny. W momencie zakupu produktów wartości te są kumulowane, jako mierniki osiągnięć i kwalifikacji do różnych programów promocyjnych dla Forever Business Owners.

Case credits pozwalają ci budować biznes globalnie (jesteśmy obecni w ponad 160 krajach), bez przejmowania się kursem wymiany walut z całego świata! Wystarczy, że masz kogoś znajomego w innym kraju i wraz z nim możesz budować swój biznes np. w Australii, Włoszech czy Argentynie pracując na spokojnie z domu.

Potencjał zarobkowy twojego biznesu Forever całkowicie zależy od ciebie! I to nie puste hasło! W Forever nie ma limitu zarobków.

Niektórzy Forever Business Owners traktują to jako zajęcie dodatkowe, stanowiące wsparcie ich dochodów, natomiast inni angażują się w biznes w pełnym wymiarze godzin, osiągając znaczące zarobki.

Nie możemy Ci zagwarantować, że bez pracy będziesz zarabiać pięciocyfrowe kwoty. Lecz w Polsce, Europie, na Świeci jest całe mnóstwo osób, które z Forever zarabiają (w przeliczeniu na złotówki) 5 000zł, 10 000zł, 25 000zł, 50 000zł czy sporo ponad 100 000zł! Małżeństwo z Bochni koło Krakowa osiąga dochody rzędzu 145 000zł miesięcznie.

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu wzmocnić swój budżet, czy osiągnąć niewyobrażalny dobrobyt, Forever jest tu dla ciebie!

Sponsoring (rejestracja) międzynarodowy jest bardzo prosty i pozwala ci budować biznes globalnie! Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach na całym świeci co daje Ci ogromną szansę budowy biznesu w niemal dowolnym miejscu na świecie bez wychodzenia z domu. Nie musisz się martwić o infrastrukturę, magazyny, czy dostawę. Wszystkim zajmie się lokalne Biuro Forever.

Aby dowiedzić się więcej, zarejestruj się a po otrzymaniu swojego numeru FBO oraz pozycji Assistant Supervisor skontaktuj się ze swoim biurem krajowym lub biurem w kraju, w którym chcesz sponsorować klientów czy partnerów.