W Forever szczycimy się tym, że jesteśmy największym na świecie plantatorem i wytwórcą produktów aloe vera. Każdy liść jest ręcznie zbierany i przetwarzany w ciągu kilku godzin, aby uzyskać jak najświeższy aloes, tak jak chciała natura – od rośliny, do produktu, dla Ciebie.

Od ponad 42 lat dbamy o zachowanie najwyższej czystości naszych produktów, jednocześnie eksplorując innowacyjne, przyszłościowe rozwiązania. Dziś znajdziesz nas na styku natury i nauki, gdzie skuteczne składniki i zdobycze technologiczne łączone są z czystym aloe vera, by wspierać jego, znane od wieków, dobroczynne działanie.

Nasz biznes opiera się na przekonaniu, że wszystko należy robić tak jak trzeba. Posiadamy własne zakłady i kanały dystrybucji, dzięki czemu kontrolujemy koszty i jakość na każdym etapie procesu wytwórczego. Nasze produkty były pierwszymi, które otrzymały certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu za zawartość i czystość. Nigdy nie testujemy naszych produktów na zwierzętach, a wiele z nich nosi certyfikację koszerności i halal.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty przypadną Ci do gustu i dlatego oferujemy klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Miliony ludzi w ponad 160 krajach doświadczają korzystnego działania produktów Forever. Teraz Twoja kolej.