Kontrola wagi

Czy masz w sobie „Cząsteczkę życia”?

Jestem gimnastyczką sportową w Kadrze Narodowej Polski. Od 17 lat ćwiczę wyczynowo. Odkąd stosuję ARGI+ efektywność moich treningów jest większa! Mogę przepracować cały 3-4 godzinny trening, nie odczuwając większego zmęczenia. Mam też więcej siły, a organizm jest lepiej dotleniony, więc łatwiej mi wykonywać trudne elementy gimnastyczne na poręczach, równoważni i pozostałych przyrządach.

ARGI+ w połączeniu z Forever Lite i Aloe Berry Nectar stanowi doskonały zestaw składników odżywczych. Nie od dziś wiadomo, że gimnastyczka powinna nie tylko świetnie ćwiczyć, ale też musi dobrze wyglądać. Jestem bardzo zadowolona, że już od najmłodszych lat mogłam stosować produkty Forever Living Products i wiem, że pozwoliły mi one utrzymać ciało i umysł w wyśmienitej kondycji! – Katarzyna Jurkowska-Kowalska, Wielokrotna medalistka Pucharów Świata i Mistrzostw Polski

Większa energia

Wszystkich sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców, łączy jedno: są oni narażeni na fizyczne obciążenia i napięcia. Aby organizm mógł sobie z nimi poradzić, potrzebuje zewnętrznego wsparcia. Substancje odżywcze takie jak witamina C i B6 sprawiają, że pozostajemy w dobrej kondycji, mamy odpowiednio dużo energii i wytrzymałości. A dzięki witaminie B6 i B12 utrzymany jest prawidłowy metabolizm energetyczny.

Suplement diety z witaminami i L-argininą

Forever ma unikalny produkt, który zawiera aminokwas L-argininę oraz specjalnie dobrane witaminy, by dostarczyć organizmowi składników, których potrzebuje każdego dnia. Składniki ARGI+ pomagają w sprawnej produkcji krwi (kwas foliowy, witamina B6 i B12) i wykorzystaniu substancji mineralnych – wapnia i fosforu przez organizm (witamina D). Wykazują też inne korzystne działania, które stanowią o wyjątkowości tego produktu dla osób aktywnych oraz sportowców:

  • doskonały dla sportowców o znacznej masie mięśniowej
  • wysoka zawartość L-argininy i witamin
  • witaminy C, B12, B6, D wspierają mechanizmy obronne organizmu
  • ARGI+ zmieszane np. z wodą tworzy pyszny napój, który dostarcza każdej komórce organizmu ważnych składników
  • jedna saszetka ARGI+ zawiera 5g L-argininy

Zamów dziś i weź ze soba do pracy lub na trening

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *