Biznes z Forever

Pracowałam jako zastępca Dyrektora w korporacji

Biznes z Forever sosobem na zmianę Twojego życia

Po dwudziestu latach inwestycji w siebie i ukończeniu studiów, pracowałam ciężko by zbudować swoją karierę i osiągnąć wysokie stanowisko w mojej pierwszej firmie. Spędzałam w pracy po pięćdziesiąt, sześćdziesiąt godzin tygodniowo. Kiedy wracałam do domu, do moich pięknych córek i męża, byłam wyczerpana.

Bardzo lubiłam moją pracę, którą wykonywałam z zaangażowaniem i nie szukałam innej opcji. Wiedziałam jednak, że moje życie nie jest w równowadze, a rosnące długi, które mieliśmy, wskazywały, że praca ta nie zaspokaja potrzeb finansowych ani emocjonalnych naszej rodziny.

Sceptycyzm…

I wtedy ktoś przyszedł do mnie i opowiedział mi o Forever. Z dużym dystansem i sceptycyzmem przyjrzałam się prezentacji o firmie. Jednak dostrzegłam w niej możliwość zarobienia dodatkowych 300 funtów. Mogłyby one złagodzić presję wynikającą z posiadanych długów. Zaryzykowałam i rozpoczęłam współpracę w sierpniu 2015 roku.

To, co stało się potem, nadal wydaje się surrealistyczne. Byłam w stanie uzyskać zwrot finansowy z mojej inwestycji związanej z założeniem firmy w ciągu dziesięciu dni. Do końca miesiąca mogłam cieszyć się już czystym zyskiem na moim koncie.

Swobodny oddech

Jako rodzina poczuliśmy, że znów swobodnie oddychamy. Pracując w ograniczonym czasie, ponieważ wciąż byłam zatrudniona w mojej wymagającej pracy, byłam w stanie zbudować swój biznes z domu. W ciągu sześciu miesięcy osiągałam takie same dochody budując biznes z Forever jak z mojej pensji w korporacji. Dziesięć miesięcy później spłaciłam wszelkie zadłużenia. Byłam w stanie porzucić pracę. Mogłam być mamą w domu i mieć dochód, dzięki któremu nie musieliśmy obniżać standardu życia naszej rodziny.

Prawie pięć lata później nadal jestem mamą pracującą z domu. Jestem obecna dla moich dzieci każdego dnia. Nigdy nie przegapię konkursów tańca irlandzkiego, imprezy szkolnej ani nie muszę ich opuszczać, gdy źle się poczują.

Biznes z Forever. Zastanawiasz się jak by to było być swoim własnym szefem? Pracować w dogodnym dla Ciebie czasie i warunkach a przy tym mieć wsparcie ze strony osób Ci dopingujących? Być może prowadzenie biznesu w oparciu o ofertę firmy Forever jest dla Ciebie. Tu przy minimalnych kosztach możesz uruchomić ogólnopolską oraz międzynarodową firmę ze wsparciem ze strony Biura Głównego.
Mapa marzeń i wizualizacja celów przydaje się w drodzę do ich realizacji.

Biznes z Forever

Mam przyjemność pracować z zespołem kierowanym z Irlandii, ale moja działalność obejmuje teraz cały świat. Podróże po świecie są częścią mojego życia. Forever zapewnia niesamowite możliwości tym, którzy ciężko pracują budując wspólnie biznes. Moja rodzina i ja zostaliśmy obdarowani między innymi: rejsem po Morzu Śródziemnym, mój mąż dołączył do mnie podczas podróży do Ameryki, a ja wielokrotnie podróżowałam do Azji, do Europy i USA a wszystkie te wycieczki były finansowane przez Forever w podziękowaniu za moje zaangażowanie.

Dziś z perspektywy czasu widzę, że pozytywność ludzi i uczciwość tego biznesu jest realna. Pamiętam dobrze, że nie byłam tego samego zdania podczas pierwszej prezentacji… Jednak dzięki mojej odważnej decyzji nawiązałam przyjaźnie na całe życie i wsparłam (i nadal wspieram!) innych, pokazując im jak wprowadzić kolejne źródło dochodów do swoich gospodarstw domowych. Dzięki Forever, dziś ja daje innym możliwość stworzenia życia, na które zasługują. Każdego dnia jestem wdzięczna za CZAS jakim dysponuje dla mojej rodziny, którego bym nie miała gdyby nie współpraca z Forever. „I’m FOREVER proud!” (Jestem dumna z Forever).

Sięgnij po możliwości

Jeśli Ty również chcesz dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju, dochodu dodatkowego, zmiany stylu życia czy budowy nowego biznesu daje Forever skontaktuj się z nami abyśmy mogli przekazać Ci krótką prezentację. Bez stresu! Informujemy wyłącznie o możliwościach, nikogo na siłe nie przekonujemy, to Ty decydujesz co z tym zrobisz i czy jesteś gotowy/a sięgnąć po te możliwości.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *