JUŻ OD PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA

KUPUJ 5% TANIEJ

  • Dołącz do grona stałych klientów Forever Living Products i ciesz się dożywotnim rabatem (nie ważne czy robisz zakupy jednorazowo, raz na miesiąc czy rzadziej).
  • Zdobądź dostęp do „własnej hurtowni„.
  • Zniżka 5% na start, na całe zakupy otrzymasz już przy pierwszym zamówieniu na kwotę min. 250 zł.
  • Kolejne zakupy to szansa na jeszcze większe rabaty od 30% do 48% – będziesz zbierał punkty za każde zamówienie zrealizowane po rejeracji w hurtowni powyżej 250zł.
  • Bez zobowiązań. Rejestracja w Forever nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi (jest bezpłatna i nie wymaga składania regularnych zamówień).
  • Kiedy osiągniesz jeden z natępujących poziomów zniżkowych 5%, 30%, 38%, 43%, 48% – raz zdobyty poziom rabatu nigdy nie zostanie Ci obniżony. Nie musisz więc dokonywać stałych minimalnych zamówień.

NIE TYLKO DLA BIZNESU

KUPUJ 30-35% TANIEJ

35% rabatu nie jest zarezerwowane jedynie dla osób myślących o współpracy i zarabianiu z Forever. Bardzo dużo osób decyduje się na zdobycie tego poziomu właśnie dla stałego rabatu na całą ofertę Forever – na zawsze.

Czy to trudne? Chyba nie skoro każdego miesiąca robi to w Polsce kilkadziesiąt osób. Masz na to dwa miesiące, aby zebrać 2 punkty kartonowe (2cc). Punkty naliczane są za każde zamówienie od momentu rejestracji w Forever. Możesz usupełnić swoje zapasy, kupić kilka produktów więcej dla rodziny i bliskich znajomych (na przykłąd jako prezent), możesz też złożyć wspólne zamówienie z sąsiadem czy przyjaciółką aby wspólnie cieszyć się większym rabatem.

Poziom 35% rabatu to również droga do budowy dodatkowego źródła dochodu, drugiej nogi finansowej dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Możesz tam dotrzeć od razu (szybciej i taniej niż gromadząc punkty przez 2 miesiące) kupując zestaw Forever Start Your Journey. To jednorazowa inwestycja po cenie promocyjnej, a równowartość 2 punktów cc od razu daje Ci te same przywileje co osobny zakup produktów o wartości 2cc (1cc = ok. 1081zł netto).

WAŻNE: Preferowany klient otrzymuje stały, dożywotni i comiesięczny rabat w wysokości 30%. Aby otrzymać dodatkowe 5% rabatu musi dokonać każdego miesiąca zakupów, samodzielnie lub z zespołem o wartości 4cc.

WARUNKI PRZYZNANIA RABATU

Po zarejestrowaniu się w Forever jako Preferowany Klient (rejestracja w nowej zakładce) lub utworzeniu konta w naszym sklepie (Rejestracja/Logowanie) będziesz mógł/a dokonać swojego pierwszego zamówienia odbierając od razu 5% rabat.

Rejestracja jest konieczna, aby rabat zostal przyznany. W przypadku zakupów na kwotę niższą niż 250zł rejestracja nie jest wymagana. Jednak warto to zrobić, aby móc w przyszłości zbierać punkty za każde kolejne zamówienie i uzyskać wyższe rabaty. Będziemy mogli informować Cię również o akcjach dostępnych tylko dla Preferowanych Klientów. Rajestracja daje Ci również wiele innych możliwości.

Rejestracja nie zobowiązuje do regularnych zakupów. Brak złożenia zamówienia przez okres 36 miesięcy spowoduje archiwizacje konta w naszym systemie.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz informacje jak zalogować sie do Magazynu Centralnego Forever, skąd bezpośrednio możesz samodzielnie dokonywać zamówień.

Na start otzymujesz 15% stałej zniżki. Składając zamówienia w ciągu dowolnych 2 miesięcy możesz uzyskać poziom 30-35% dożywotniej zniżki. Wystarczy, że po rejestracji dokonasz zamówienia o wartości ok 1800 – 2160zł (2CC) (w zależności od wartości punktowej produktów i przyznanego rabatu). Jesli potrzebujesz pomocy – po szczegóły napisz do nas.

Rabat może łączyć się z innymi okazjonalnymi promocjami. Nadanie numeru FBO (Preferowanego Klienta Forever) jest konieczny do odebrania 5% rabatu.

Akcje promocyjne moga być kierowane zarówno do klientów niezarejestorwanych jak i zarejestrowanych w Forever (z pewnością będą się różniły).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób (prferowane formy kontaktu: formularz kontaktowy, e-mail, ewentualnie kontakt telefoniczny).